• Telefon: 0212 361 0000
  • serhat@serhatbilgisayar.com

Tablet & Telefon Tamir ve Bakımİletişim

Soru görüş öneri ve istekleriniz için bizimle iletişie geçebilirsiniz.
İlgili personelimiz en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır..

İletişim Formu

CASPER TABLET TAMİRİ, CASPER TELEFON TAMİRİ Cihazlarında dokunmatik kırılma, ekran kırılması, sıvı dökülmesi anakart değişimi ve batarya değişimi, onarımı ve bakımı deneyimli serhat bilgisayar teknik servisi personelimiz tarafından yapılmaktadır.
 

Ayrıca deneyimli teknik servis personelimiz tarafından düzenli olarak verilen casper tablet ve telefon eğitimi kursları almış deneyimli teknik servis personelimiz tarafından casper tablete ve telefona format atma işlemleride yapılmaktadır.
 

CASPER firması piyasaya sunmuş olduğu teknolojik seviyesi yüksek ve dayanıklılığı sağlam olan cihazlar ile tüm dünya genelinde teknolojinin şekillenmesinde rol sahibi olacağını göstermiştir. Nitekim tüm dünya genelinde teknolojik alanda yaşanan hızlı gelişmeler ve yenilikler neticesinde Casper telefon ve tabletlerde geliştirdiği cihazlar ile kullanıcılara en iyi şekilde ulaşmaktadır.


CASPER markalı android tablet ve akıllı telefonlar dayanıklılığı, özellikleri ve çığır açan yeniliklerinin yanı sıra kullanıcılarına sağladığı avantajlar ile tüm dünya genelinde en çok tercih edilen yeni nesil teknoloji ürünleri arasında yer almaktadır.


Uzman ekiplerimizin çalışmaları ve orijinal yedek parça kullanımı sayesinde Casper tablet ve yeni nesil akıllı telefonlar ilk günkü sağlamalığına ulaşarak daha uzun vadeli olarak onarımı gerçekleştirilmektedir. Bu alanda ülkemizde orijinal yedek parçalar ile profesyonel ortamda hizmet vermekte olan yetkili TSE Belgeli tek servis konumunda yer almaktayız.

 

Bizimle sorunlarınız için her konuda iletişime geçebilirsiniz.
Deneyimli ve konusunda profesyonel ekibimiz, gerek bilgilendirme gerek servis konularında size en hızlı yoldan yardımcı olacaktır.
Telefon: 0212 361 0000
Email: serhat@serhatbilgisayar.com

Her Zaman Size Özel Hizmetler ve Çözümler Üretiyoruz.