• Telefon: 0212 361 0000
  • serhat@serhatbilgisayar.com

Eta Eğitim ve Servisİletişim

Soru görüş öneri ve istekleriniz için bizimle iletişie geçebilirsiniz.
İlgili personelimiz en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır..

İletişim Formu

Eta Eğitim ve Servisi

Serhat Bilgisayar olarak eğitimli, sertifikalı ve uzman kadromuz ile tüm Eta ürünlerinin satış ve desteğinde yanınızdayız. Eta eğitimi, Eta destek, Eta sql sorunu, Eta database bağlantı hatası çözümü, Eta Satış , Eta kurulumu, Eta satışı, Eta fatura dizaynı, Eta database kurtarma, Eta upgrade işlemleri,Eta lkswn hatası çözümü, Eta sql hatasi çözümü, Eta kayıt dosyaları hatalarının çözümü, Eta bağlantı hatası çözümü, Eta bilgi kurtarma ve benzeri tüm sorunlarınız için buradayız.


Tüm Eta devir taleplerinize ister uzaktan yardım ile, ister telefon ile, isterseniz ise yerinde servis ile müdahale etmekteyiz. Eta servisi, Eta go plus servisi, Eta bordro plus servisi, Eta tiger servisi, Eta tiger plus servisi, Eta alinteri servisi, v.b Firmamız Tüm Eta ürünleriyle ilgili hizmet vermektedir. 


Tüm Eta programlarının eğitimi ve belgeli uzman personelimiz tarafından verilmektedir. 
Eğitim süreleri firmanızın talebine bağlıdır. Eta Bayi Olarak Müşterilerimize yerinde veya kendi ofisimizde eğitim vermekteyiz.

Eta muhasebe paket programları çözümleri sizlere birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün ailesi sunar. Detaylı bilgiye aşağıdaki ürünlerden ulaşabilirsiniz. 

 

Bizimle sorunlarınız için her konuda iletişime geçebilirsiniz.
Deneyimli ve konusunda profesyonel ekibimiz, gerek bilgilendirme gerek servis konularında size en hızlı yoldan yardımcı olacaktır.
Telefon: 0212 361 0000
Email: serhat@serhatbilgisayar.com

Her Zaman Size Özel Hizmetler ve Çözümler Üretiyoruz.