• Telefon: 0212 361 0000
  • serhat@serhatbilgisayar.com

Yerinde Kurumsal Servisİletişim

Soru görüş öneri ve istekleriniz için bizimle iletişie geçebilirsiniz.
İlgili personelimiz en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır..

İletişim Formu

Serhat bilgisayar; bilgisayar tamiri, bakım ve onarım hizmetleri olarak mesai saatleri içinde arayabilir, bilgisayarınızdaki arızadan zahmetsizce kurtulabilirsiniz. 

Artık istanbulda ilçe ilçe teknik servis arama devri kapandı. Yerinde bilgisayar servisinin bu hizmetiyle, işinizden vakit ayırmakta çekindiğiniz bilgisayarınıza vakit ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Nasıl mı? notebook bilgisayarınız ısınıyor, kendini kapatıyor,yavaş çalışıyor ve daha bir çok sorun için teknik servise gitmenize gerek yok. Siz niye uğraşıyorsunuz? Onlar size gelsin. Serhat Bilgisayarın yerinde bilgisayar servisi hizmeti ile adından da anlaşıldığı üzere yerinde teknik servis hizmeti veriyor. 

Bilgisayarınızda herhangi bir arıza olduğunda bizi arıyorsunuz ve verdiğiniz adrese teknik servis aracımız ile size yönlendiriyoruz. Böylelikle sorun kısa sürede çözülüyoruz, zamandan tasarruf ediyor, zahmetten kurtuluyorsunuz. Windows kurulumu, web site ihtiyacı, ADSL modem kurulumu, virüs temizleme,data kurtarma, yedek alımı, yedek parça montajı, notebook tamiri vb. ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat bizi aramaktan çekinmeyin. 

Serhat bilgisayar servisi olarak, sorununuza kısa sürede kaliteli çözümler sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Öncelik hedefimiz müşteri memnuniyeti olduğundan uzman teknik servis personelimiz adresinizden ayrılırken yüzünüz gülecektir. Bilgisayarınızın sürekli performanslı çalışması için düzenli bakım yaptırmanızı öneriyoruz. 
 

Her Zaman Size Özel Hizmetler ve Çözümler Üretiyoruz.