• Telefon: 0212 361 0000
  • serhat@serhatbilgisayar.com

Casper Yetkili Teknik Servisİletişim

Soru görüş öneri ve istekleriniz için bizimle iletişie geçebilirsiniz.
İlgili personelimiz en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır..

İletişim Formu

Detaylı Teknik Analiz

Arıza tespit süresi iş yoğunluğumuza bağlı olarak maksimum 2 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bazı özel cihaz ve arızalarda bu süre uzayabilir. Detaylı Teknik Analiz yaparak cihazınıza ait Anakart, Hdd, Ram ve Genel Donanım testleriniz yapılır ve tarafınıza bildirilir.

Profesyonel Ekip

Servisimiz bünyesinde var olan ve 5 yılı aşkın süredir görev alan ve elektronik onarım sektöründe başarılara imza atmış profesyonel teknik servis ekibimiz ile arızalı cihazlarınızı en hızlı, güvenilir ve kaliteli şartlar doğrultusunda onarıyor ve koruyucu bakım ile ömrünü uzatıyoruz.

Bakım Onarım ve Arıza Tespiti

Onarıma gelen tüm cihazlar için koruyucu soğutucu bakımını ücretsiz entegre etmek ile birlikte, cihazlarınızın mekanik, elektronik ve sistematik bakımlarını gerçekleştirerek, ilk gün ki performans ile buluşturuyoruz. Anakart onarımına giren cihazlar için ücretsizdir.

Casper Notebook Servis
Casper marka notebook bilgisayarlarınızın yedek parça teminini, bakımını ve tamirlerini tam donanımlı servisimizde uzman teknisyenlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Casper Masaüstü Servisi
Casper servis olarak, masaüstü bilgisayarlarınızın tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarınızın sorunlarını uzman teknisyenlerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde çözüyoruz.

Casper Monitör Servisi
Casper teknik servisimizde, monitörleriniz tamirlerini hızlı ve güvenilir şartlar altında gerçekleştirmekteyiz. Tam donanımlı servisimizde monitörleriniz için her türlü çözüm bulunmaktadır.

Hızlı Servis
Alanında uzman Teknisyenleri ile tam donanımlı servisinde, yedek parça temini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Cihazlarınızın tamirini hızlı tamamlıyor tarafınıza teslim ediyoruz.

Her Zaman Size Özel Hizmetler ve Çözümler Üretiyoruz.