• Telefon: 0212 361 0000
  • serhat@serhatbilgisayar.com

Bilgisayar ve Yan Ürünleri Satış

Serhat Bilgisayar, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bilgisayar & sarf malzemeleri ile ilgili tespit çalışmaları yapıp, bu ürünlerin teminini uygun seçeneklerle gerçekleştirmektedir.

Bilgisayar ve Çevre Ürünleri Satışı, Satış sonrası desteği

Firma olarak  "amaca tam hizmet" edebilecek ve satış sonrası servis ihtiyacı durumunda hızlı hizmet alabileceğimiz ürünleri tavsiye etmek her zaman ilk hedefimiz olmuştur. Firmamızdan ürün temin etmek istediğinizde bulunduğumuz taraftan değil, müşterimizin olduğu tarafa oturup alternatifleri üreterek en doğru, ekonomik ve kararlı bir sistem oluşturmaya çalışırız.

istanbul çevresinde kurumsal firmalara ve ev kullanıcılarına yönelik teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin arılanması vb) yada bilgisayarınızdaki yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, Bilgisayarınıza virüs bulaşması, Bilgisayar sisteminizin yavaş çalışması vb) sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada firmamız Teknik servisin de tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Şirket ve KOBİ’ler için Satışını Yaptığımız Ürünler
Notebook (Dizüstü Bilgisayar)
Desktop PC (Masaüstü Bilgisayar)
Tablet PC
Bilgisayar Aksamları ve OEM Parçalar
Sarf Malzemeleri
Rack (Raf Tipi Sunucular)
Tower (Kasa Tipi Sunucular)
Storage (Depolama)
Backup (Yedekleme)
Kabinet
Sunucu Aksamları

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili soru sormak veya bilgi almak için iletişim formumuzu kullanabilir veya bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Her Zaman Size Özel Hizmetler ve Çözümler Üretiyoruz.