• Telefon: 0212 361 0000
  • serhat@serhatbilgisayar.com

E-FATURA & E-DEFTER ÇÖZÜMLERİ

Türkiye’de yıllardır bir çok işletme, kurum ve kuruluş tarafından kullanılan ETA muhasebe programları, bugün 150.000'i aşkın müşterisi, yurt çapına yayılmış bayi ağı, her ihtiyaca cevap veren geniş ve kaliteli ürün yelpazesi, yeni kitlelere yayılma hızı ve topluma sosyal ve kültürel katkıları ile Türkiye'nin Lider Yazılım Firmasıdır. ETA Entegre Ticari Uygulama Programları bugün bir endüstri standardı olarak kabul edilmektedir.

E-FATURA’DA ETA KALİTESİ :

Bugün bir endüstri standardı olarak kabul edilen ETA Bilgisayar Programları, yeni bir döneme geçiş olan e-Fatura sürecinde de,  kullanıcılarına en uygun, en  pratik ve en hızlı e-Fatura çözümünü sunuyor. ETA kullanıcıları, ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL versiyonlarındaki E-Fatura modülü ile e-Fatura uygulamasına başlayabilirler. Diğer versiyonlarımızı kullanan ETA kullanıcıları ise ürünlerinin sürümünü ETA:SQL veya ETA:V.8-SQL'e yükselterek e-Fatura uygulamasına başlayabilirler. e-Fatura uygulamasında özel entegratör yöntemini seçen ETA kullanıcıları, ETA Bilgisayar - Digital Planet entegrasyon sistemi sayesinde faturalama süreçlerini en hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirler.

ETA:E-DEFTER GÜVENLİ, SORUNSUZ, SÜRATLİ :

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı ETA:E-Defter Modülümüz, müşterilerimize en uygun, en pratik ve en hızlı e-Defter çözümünü sunuyor. ETA kullanıcıları, ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL versiyonlarındaki ETA:E-Defter modülü ile e-Defter uygulamasına başlayabilirler. Diğer versiyonlarımızı kullanan ETA kullanıcıları ise ürünlerinin sürümünü ETA:SQL veya ETA:V.8-SQL'e yükselterek e-Defter uygulamasına başlayabilirler.

ETA VERSİYON 7 :

ETA Versiyon 7 for Graphics Türkiye’nin en kapsamlı ve en yaygın ticari uygulama program paketidir. DOS işletim sistemini grafik ortama taşımaktadır. Kullanım kolaylığı, entegrasyon özelliği ve güçlü modüler yapısı ile bir endüstri standardı kabul edilmektedir. Halen onbinlerce kullanıcısı vardır ve bu sayı artmaktadır. ETA Versiyon 7’nin Avantajları ; ETA Versiyon 7 for Graphics kullanıcıları alışkanlıklarından vazgeçmek zorunda kalmadan DOS işletim sisteminin ve klavye ağırlıklı kullanımın getirdiği kolaylığı yaşarlar. Aynı zamanda ETA Bilgisayar’ın rakipsiz tecrübesinin getirdiği üstün özelliklerden faydalanırlar. Muhasebe işlemleri açısından komple çözümler ellerinin altındadır. Hem DOS ortamından vazgeçemeyenler için, hem de Türkiye’nin tartışmasız en kolay program paketinden vazgeçemeyenler için ETA Versiyon 7 for Graphics tek seçenek olmaya devam ediyor.

ETA:SB SMALL BUSINESS İLE KÜÇÜK İŞLETMELERE BÜYÜK HEDEFLER :

Yüksek hedeflerinize yüksek standartlar ile ulaşmanız için, benzersiz kullanım kolaylığı, kurulum, servis desteği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle, en yeni teknolojik imkanlar ile geliştirdiğimiz başlangıç paketimiz ETA:SB Small Business iş hayatınızda en büyük yardımcınız olmaya hazır. İlk adımı doğru atmak isteyen işletmeler için, ETA’nın yılların tecrübesini yansıttığı başlangıç paketi ETA:SB Small Business Paketi’nin öne çıkan özellikleri sayesinde işlerinizde kolaylığı yakalayacak, iş süreçlerinizi sipariş aşamasından tahsilat aşamasına kadar rahatlıkla takip edebileceksiniz. SQL Tabanlı, son teknolojiye uyumlu, pratik kullanım özelliklerine sahip kullanıcı dostu özel nitelikli modülleri ile hem kullanım kolaylığını yaşayacak hem de benzersiz ETA desteği ile tanışacaksınız. İş hayatına yeni başlayanları ya da gelişmeyi hedefleyen işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla hazırlanan ETA:SB Small Business paketi, iş hayatınızda doğru adımlarla ilerleyebilmeniz ve hedeflediğiniz yüksek standartlara ulaşabilmeniz için yanınızda olacak. Şimdi hedeflerine ulaşmak isteyen herkesi ETA kullanmaya davet ediyoruz.

ETA:V.8-SQL İLE HER İŞLEM HEMEN ANINDA :

Türkiye'nin en popüler muhasebe programı olan ETA Versiyon 7, üstün özellikleri baz alınarak ve geliştirilerek veritabanı platformuna ETA:V.8-SQL olarak taşındı. Muhasebeciler, Mali Müşavirler, Serbest Meslek Sahipleri ve KOBİ'ler özellikle ilk defa veritabanı platformu ile tanışıyorlarsa, ETA:V.8-SQL onların ihtiyaçlarına ve mali imkanlarına uygun seçenekler sunacaktır. ETA:V.8-SQL'İN ÜSTÜNLÜKLERİ; Bir yandan çeyrek asırlık tecrübemizin getirdiği kullanım kolaylığı, direkt entegrasyon özelliği ve klavye kullanım imkanı devam ederken, diğer yandan açık veritabanı teknolojisinin sağladığı özellikler ETA:V.8-SQL'e eklendi. Geniş raporlama imkanlarını, kullanıcı tanımlı işlevsellikle birleştiren ETA:V.8-SQL, aynı zamanda modüler yapısı, dikkatle planlanan teknik özellikleri ve ölçeği ile her bütçeye hitap eder.

ETA SQL UZMANLIK, HIZ, YÜKSEK BEKLENTİLER : 

Aynı ETA Versiyon 8 SQL’de olduğu gibi ETA’nın bundan önceki DOS ve Windows tabanlı diğer versiyonlarının vazgeçilmez kıldığı kullanım kolaylığı ve direkt entegrasyon üzerine inşa edilmiştir ve ETA’nın çeyrek asırlık tecrübesini en yeni teknoloji ile birleştirir. ETA SQL FARKI; Diğer versiyonlarımızdan farklı olarak ETA:SQL kullanıcılarımız tarafından geliştirilmeye müsait bir yapıya sahiptir. ETA’nın muhasebe programları alanındaki tartışılmaz üstünlüğünün sağladığı sağlam altyapı, SQL teknolojisi sayesinde yeni bir seviyeye ulaşmaktadır. ETA:SQL’İN ÜSTÜNLÜKLERİ; Sınırsızlık Kavramı ETA:SQL’in en önemli özelliklerinden biri sınırsızlık kavramıdır. Sınırsız sayıda rapor, fatura, fiş, tanım, vs. imkanıyla büyük işlem hacmine sahip tüm müşterilerimizin her türlü muhasebe ihtiyacını eksiksiz karşılamak üzere tasarlanmıştır.

ETA:MOBİL İOS - ANDROİD UYGULAMASI

Günümüzde yaygın olarak kullanılan akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlar artık iş yaşamının da ayrılmaz bir parçası haline geldiler. ETA:Mobil iOS - Android uygulaması ile şirketinizin kapılarını mobil dünyaya açacaksınız. ETA:Mobil iOS - Android uygulaması, iOS ve Android işletim sistemlerinde ve ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL Ticari Programları ile entegre çalışmak üzere tasarlandı. ETA:Mobil iOS - Android uygulaması, iOS İşletim sistemi ile çalışan iPad veya iPhone cihazları ve Android işletim sistemi çalışan tüm cihazlarda kullanılabilir.

ETA: MOBİL UYGULAMALARININ AVANTAJLARI

  • Bilgilere anlık ulaşabilme,
  • Ürünlerin pazara sunumu ve takibinin kolaylaşması,
  • Birçok bürokratik işlemin ortadan kalkması ve işlemlerin sistem üzerinden yetki dahilinde yapılması,
  • Stok takibinin kolaylaşması ve stok devir hızının artması,
  • İşlem maliyetinin azalması,
  • Sistem içi disiplin ve iş süreçlerinde uyumluluğun sağlanması,
  • Firmanızın teknolojik imkanları kullanma adına sağlayacağı prestij

Her Zaman Size Özel Hizmetler ve Çözümler Üretiyoruz.