Casper VIA A4

1.     Cam arka yüzeyin farklı renk geçişleri ile geliştirilmiş görüntüsü, özel ve gelişmiş bir işleme tekniği ile oldukça iddialı bir görüntü sunuyor.

2.     Kristal beyaz ve Şafak mavisi renkleri ile Casper VIA A4, kullanıcıya en özel renk seçeneklerini sunmak üzere tasarlandı. Şafak Mavi renginde bulunan benzersiz desen, yansıyan ışığın zenginliğiyle iddialı ve farklı tasarım tercih edenler için ideal bir tercih.

3.     6.3’’ FHD+ Incell Damla çentik ekranı,  ince çerçeveli  tasarımı sayesinde neredeyse 5.5 inçlik bir telefon kadar tutuş ergonomisi sağlıyor.Telefon ayrıca 19:9 ekran oranı ve %80’lik ekran gövde oranıyla da kullanıcıya daha geniş bir ekran kullanım alanı sunuyor.

4.     6GB ve 4GB RAM seçenekleri rakiplerine göre daha hızlı geçişler sağlayarak üstün uygulama performansı sağlıyor.

5.     128GB ve 64GB Dahili hafıza seçenekleri ile 3 kata kadar depolama alanı.

6.     16+5MP arka kamera sisteminde bulunan yapay zeka modu, detay gerektiren tüm fotoğraflarınızı daha çarpıcı çekerek sosyal medya için harika fotoğraflar ortaya çıkarıyor.

7.     Arka kamerasında bulunan gece modu, karanlık ortamlarda daha aydınlık çekerek detayları kaçırmamanızı sağlar.

8.     13MP Yapay Zeka destekli ön kamera ve ekran aydınlatması sayesinde özçekimleriniz çok daha aydınlık ve çok daha net. Çekimlerinizi yakınlaştırarak yüzünüzdeki detayları net bir şekilde görebilirsiniz

9.     3950mAh Batarya ile uzun süre kullanım.

10.  Helio P23 2.0GHz yüksek işlemcisi, 6GB ve 4GB RAM seçenekleri ile entegre çalışarak yüksek performans gerektiren oyunlarda veya uygulamalarda istenilen performansı  kullanıcıya fazlasıyla sunar.

11.  Pratik ve kolay kullanım sunan USB Type-C girişi sayesinde bağlantılarınızı daha hızlı kurabilirsiniz.

Üstün tasarımının en can alıcı noktalarından biri olan 155gram ağırlığı, elde üstün kullanım kolaylığı ve hafifliği beraberinde getiriyor

Model

RAM&ROM

Renk

 

 

VIA.A4-M-128

6-128GB

Şafak Mavisi

 

2599TL

 

 

Model

RAM&ROM

Renk

 

 

VIA.A4-B

4-64GB

Kristal Beyaz

 

2199 TL

VIA.A4-M

4-64GB

Şafak Mavisi