yedek parça

Bilgisayar teknik destek bakım - casper nirvana nb 15.6 özellikleri

casper nirvana nb 15.6 özellikleri casper nirvana nb 15.6 özellikleri
Ürünü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon: 0212 361 0000

    Hayatımızın vazgeçilmezi olan bilgisayarlar bazı hatalar sonucu arızalanmaktadır. Bilgisayar tamir konusu cihazın hassas oluşundan dolayı uzmanlık gerektiren bir iştir. Bilgisayar tamiri konusunda oluşan arızalar ve verilen hizmetler çok önemlidir. Veri kurtarma, ağ tamiri ve kurulumu, monitör tamiri, bilgisayar format, laptop tamiri, bakım antlaşmaları ve sayamadığımız pek çok konuda hizmet vermekteyiz.

Bilgisayarda oluşan donanımsal yani ana kart, ekran kartı, monitör gibi veya yazılımsal çökme, bozulma, virüs bulaşma gibi sorunları ortadan kaldırarak size ilk günkü gibi teslim etmekteyiz. Bilgisayar tamir uzmanlık gerektiren bir iştir, her tamir ediyoruz diyene teslim edilecek bir cihaz değildir. Araştırmalarınızı yaparken çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde size daha büyük sorunlar açabilirler. Güvenilir firma ve teknik servislerle çalışmak her zaman sizin avantajınızdır. Büyük şirketler ve kamular periodik bakımlarla çok daha avantajlı durumdadırlar.

Çıkabilecek arızaları hemen gidererek iş ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktayız. Bilgisayarınız tamir gerektiğinde yedek parça değişimi de yaparak aynı gün içinde veriyor, size hiçbir sorun yaşatmadan bilgisayarınızı teslim ediyoruz. Bilgisayar tamir klavye, maus, monitör tamir konusunda da yerinde hizmet vererek garantili iş yapmaktayız. Garanti süresince oluşan arızalar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 Uzman bir kadroyla çalışan ve güler yüzle hizmet veren personele sahip olan bilgisayar tamir firmamız kendi alanının en iyileri arasında yer almaktadır. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Casper Neo NBD.E650-1K05S Casper Nirvana CPG.T450-1H05S Casper Klavye-Mouse Ucuz Casper Notebook Casper Minibook CUG.N450-1E00H Casper Teknik Servis Casper Laptop Pili Casper Mini Pc NMP.N230-3K00P-W Casper Oyun Bilgisayarı Hesaplı Ofis Bilgisayarı Casper Küçük Notebook Casper Driver Download Casper Servisi Casper 14 inc Notebook 320 Gb Taşınabilir Disk Ucuz Casper Server Casper Notebook Bataryası Casper Adaptör-Şarj Aleti Casper Web Kamerası Casper Notebook Çankatası Hızlı Casper Bilgisayar En Ucuz Casper Sunucu Casper Laptop Bilgisayar Casper Store Neo NEO.I870-4T45P Casper NGO Serisi 1U rack server Casper 4 Çekirdek notebook Casper Nirvana Driver Casper Atom İşlemcili Netbook Casper 500 GB Disk Casper Leptop Modelleri